ZpětÚvod Chci prodat

Chci prodat

Chcete čekat nebo prodat?

Regionální síť realitních kanceláří Tana prodala od roku 1992  tisíce nemovitostí spokojeným zákazníkům.  Svěřte nám svoji nemovitost do prodeje a my Vám rádi s poradíme a s prodejem pomůžeme.Nabízíme Vám prezentaci a zpracování zakázky nejmodernější technologii 3D scannerem

Budete prodávat nebo pronajímat nemovitost ? Formulář pro kontakt s nami najdete na této stránce níže.

Na internetu najdete hodně článků s a nabídek realitních kanceláří.

Určitě si i přečtete proč je prodej s realitní kanceláří po boku snadnější a výhodnější nejlepším rozhodnutím Vašeho života, a asi samozřejmě i články o tom jak prodávat sami.

Máte samozřejmě na výběr, v kvalitním makléři máte silnou oporu,a Můžete si vše samozřejmě zařídit sami

Pravdou ale je, že máte na výběr. V solidním realitním makléři najdete velkou oporu. A můžete si samozřejmě vše zařídit sami. Málokdo si však dokáže představit co všechno obnáší dokázat prodat nemovitost,tedy sehnat kupce a pak následně všed dotáhnout do úspěšného konce - jak vše taková spolupráce dokáže usnadnit.

Pojdme se podívat krok za krokem se pojďme podívat, co obnáší prodej nemovitosti přes realitní kancelář.

1. Vyberte si dobrého parťáka

Najděte realitní kancelář, se kterou budete spolupracovat. Možná to bude těžké. Možná vás po vyvěšení inzerátu budou samy nahánět a slibovat vám hory doly. Prodej do druhého dne, 150 % toho, co jste chtěli, a ještě k tomu pořádný kousek modrého z nebe. Buďte racionální a nenechte se pod nátlakem přinutit podepsat něco, co by vám v příštích týdnech jenom otrávilo život a znesnadnilo prodej.

Podívejte se na recenze, pročtěte si webovou prezentaci nebo dejte na zkušenosti svých přátel. Dejte na své pocity a sjednejte si osobní schůzku. Pak uvidíte sami, zda je ten, kdo pro vás bude shánět nové zájemce a prezentovat nebo vybírat vaši nemovitost, důstojným kandidátem. Pokud ne, hledejte dál, dokud nebudete spokojeni.

2. Seznamka

Osobní schůzka řekne víc než tisíc e-mailů. Proto se s makléřem můžete potkat osobně. Uvidíte, zda vám sedí a zda je jeho styl práce to pravé ořechové. I on vás seznámí s podmínkami prodeje, poví vám, jak to chodí s provizí, zda bude potřeba podepsat zprostředkovatelskou smlouvu a dá vám i další informace. Vaši nemovitost zanese do systému a vytvoří inzerát. Nic už nebrání tomu, vrhnout se do prodeje!

3. Ukažte, co máte

Říká se, že první dojem je vším. I nemovitost musí oslnit, nalákat a předvést se. Sice pravdivě, ale v tom nejlepším světle. A to je právě ta chvíle, kdy nastupuje odborník na slovo vzatý. Solidní makléř nebude zájemcům zamlčovat, pokud nebude něco úplně v nejlepším stavu. Dokáže vytvořit takovou prezentaci, která bude optimální pro obě strany. Dokáže především odhadnout cenu a jednat se zájemci a poradí vám, jak vše co nejlíbivěji upravit a nafotit.

4  Prohlídky

Kdo z nás má dostatek času na všechno, co má rád? Představte si, že budete každý den desítky minut telefonovat, odpovídat na e-maily a sjednávat si schůzky se zájemci. Ti se nakonec nemusejí vůbec dostavit, schůzku přeloží nebo se vám už neozvou. A drahocenný čas je ten tam.

Makléř se s vámi domluví, jak vám budou prohlídky příjemnější. Zda je třeba domluví všechny na podobný čas po půl hodině, zda mu předáte klíče, nebo zda se jich budete sami chtít zúčastnit. Od něj pak dostanete jen výsledky – potenciální kupce, kteří mají opravdový zájem.

5. Máme kupce

Až společně s makléřem najdete toho, kdo si bude chtít vaši nemovitost koupit, makléř připraví rezervační smlouvu. Zájemce složí zálohu, kterou si rezervuje nemovitost, a realitní kancelář už ji nikomu dalšímu nebude ukazovat. Věřte, že se to hodí. Obzvlášť po zkušenostech, kdy z rozjednaného obchodu sešlo ze dne na den bez většího vysvětlení zájemců.

6. Už je ruka v rukávu

Po složení rezervační zálohy připravíme všechny potřebné dokumenty pro kupní smlouvu.. Připravíme kupní smlouvu, návrhy na vklad vlastnického práva a zajistíme pro vás případně i úschovu kupní ceny. Dokonce za vás podáme všechno na katastrální úřad a pomůžeme vám i v bance. Každá chyba je drahá a celý prodej prodlouží, a tak je dobré mít po boku někoho, kdo vám se vším poradí.

7. Na míru pro Vás 

V našich kancelářích Tana se věnujeme kupujícím stejně pozorně jako prodávajícím, a to především s individuálním přístupem v  procesu koupě a prodeje Vaší nemovitosti.

Umíme nastavit proces prodeje „ na míru“ tak aby vyhovoval každému kupujícímu a abychom prodej Vaší nemovitosti udělali co nejhladším Vždyť je přece i ve Vašem zájmu aby se Vaše nemovitost dobře a rychle prodala a aby realitní kancelář vyšla i kupujícím vstříc. Naši zkušení odborníci umí nastavit realizaci prodeje tak,aby byly spokojené obě strany obchodu

8. Klíče pro nového majitele

Když je vše hotové, zapsané a převedené, nastává chvíle, kvůli které jste všechno absolvovali. Předání nemovitosti novému majiteli a u toho bude realitní makléř. Ujistí se, zda jste na nic nezapomněli. A pokud je přepis energii a služeb na nového majitele v pořádku, obchod je u konce!

Věřte ,že cílem nás všech v realitních kancelářích Tana je spokojenost zákazníků na prvním místě,jak spokojený prodávající ,který dobře prodá tak současně spokojený kupující ,který dobře pořídil nemovitost.

Mám zájem o prodej své nemovitosti.

* povinné údaje


Hledání nemovitosti

Vyzkoušejte naše služby zavoláme vám

Poptávky dne

Sháním cca kolem 2mil starší rodinný domek na trvalé bydlení. Nejlépe kolem Žehrova, Žďáru, Olšiny. Jsem zatím sám ale do budoucna rodina možná. Platím hotově peníze jsou na účtu připraveny.604 917 753

Mladá rodina koupí RD (nový do 10 let nebo po rekonstrukci) ve Dvoře Králové nad Labem a okolí . V dosahu autobus, ideálně škola, školka. Cena cca do 3 mil. Nebo případně stavební pozemek ve Dvoře. tel.: 724 077 752

Hledáme byt 2+KK/2+1 v Dvoře Králové n/L nebo blízkém okolí , 724 077 752.

Více poptávek


Vyrobila eBRÁNA

© 2023, Tana realitní kancelář s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Nahoru ↑